Kurumsal

2007 Yılında faaliyete geçmiş olup, pirinç hammaddeden sıcak pres baskı yaparak değişik modellerde ve ebatlarda su ve gaz valfleri üretmektedir. İstanbul Silivri Kınalı Mevkiinde 11 000 m² kapalı alana haiz olan kendi binasında üretim yapmaktadır.

Her zaman kalite prensibini ilke edinerek sektöründe gelişerek büyüyen firmamız, inandığı prensiblerden taviz vermeyerek müşteri memnuniyeti ve bağlılığına dayalı olarak, sadece yurtiçinde değil yurtdışında da ticari bağlantılarını geliştirmektedir.

Her zaman ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza çözüm üretmek için, ürünlerimiz en yüksek standartlarda üretilmektedir. Yurt Çapında ve Avrupa'da kalitesi ve üretimi ile söz sahibi olan ÖZCANLAR Kapı Kolları Firmasının yan kuruluşudur.

Globalleşen Dünya pazarında her geçen gün pazar payını arttıran EVS EREN VANA gelişen teknolojileri yakından takip ederek gelişmekte olup, tüm kadrosu ile AR_GE çalışmalarına büyük önem vermektedir.

İSO 9001_2000, SGS,GOST R, GAZMER, TSEK ve TSE onaylı kalite belgelerine haiz olup kaliteyi ve özellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tüm kadrolarımızla sloganımız olan "Bugün - Yarın ve Daima" anlayışıyla üretimimizi yarınlara taşımak ve tüketicilerimizle el ele olmak hedefimizdir.